DUYURU VE SİRKÜLER

3D Denetim Mesajı

Sevgili arkadaşlarım;

 

 

            Son yıllarda Bağımsız Denetim konusunda bütün dünyada ve ülkemizde önemli değişim ve gelişmeler yaşanmaktadır. Bu değişim ve gelişmeler başta denetim talep eden kurum ve kuruluşları ve denetim hizmetini sunacak meslektaşlarımızı yakından ilgilendirmektedir. Ülkemizin ekonomik gelişmişlik düzeyi ve dünyadaki gelişmeler, sağlıklı bir denetim düzeninin önemini ve gerekliliğini zorunlu kılmakla beraber denetimin ve hesap verebilmenin firmalar için sağlayacağı yararları da gözler önüne sermiştir.

 

            3D BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. İlimizde kurularak olarak öncelikli amacımız; Bağımsız Denetim için firmalarımızın ihtiyaç duyacağı tüm işlemlerde yardımcı olmaktır.

 

             Hedefimiz daha güçlü, daha başarılı, alanında söz sahibi bir biçimde Bağımsız Denetim faaliyetlerini yürütmek ve denetimin önemini her kesime anlatmaktır. Dernek olarak daima geleceğe ve yeniliklere odaklı çalışmalar yapacağız. Bizlere destek vererek derneğimize üye olan tüm arkadaşlarımızla birlikte genç meslektaşlarımıza iyi bir miras bırakmak gayreti içinde olacağız. Emeği geçen başta kurucu üyelerimiz olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Saygılarımla….

 

Nihat TAŞ